168 raste të reja dhe 7 viktima nga virusi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se për 24 orë në vend janë realizuar 1.478 testime prej të cilave pozitive kanë rezultuar 168.

Janë regjistruar edhe 275 të shëruar dhe 7 viktima.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey