19 raste të reja me virus, asnjë viktimë

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2518 teste, prej të cilave 19 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19 dhe atë: Shkup-8 dhe Tetovë-11raste.
Janë regjistruar dhe 4 pacientë të shëruar, ndërkohë që nuk ka asnjë viktimë nga Kovid-19 në 24 orët e fundit.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey