195 milionë shikime “Qingji” i Pëllumb Hajdarit

Ju kujtohet Pëllumb Hajdari që një kohë pati rrëmbyer zemrat e të gjithëve më këngët e tij për fëmijë.

Çdo këngë e Pëllumbit bëhej hit dhe pritej shumë mirë. Por ka një kohë të gjatë që Pëllumbi nuk ka publikuar projekte muzikore.

Edhe pse Pëllumbi nuk është më aktiv në muzikë, këngët ë tij dëgjohen akoma mjaft shumë.

Kënga tij më e dëgjuar është “Qingji” e cila ka arritur një numër mjaft të madhe të shikimeve në “Youtube” duke kapur 195 milionë shikime.

The post 195 milionë shikime “Qingji” i Pëllumb Hajdarit appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:56 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147035
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit