Home / Kurioz / I kërkoi shumë para pas aktit, shqiptari hakmerret me prostitutën në mënyrën më makabre

I kërkoi shumë para pas aktit, shqiptari hakmerret me prostitutën në mënyrën më makabre

I kërkoi shumë para pas aktit, shqiptari hakmerret me prostitutën në mënyrën më makabre

Një 49-vjeçar shqiptar me banim në provincën Francesca në Bergamo të Italisë është vënë në prangat e karabinierëve italianë pas 7 muajve arrati.
Vepra penale që ai ka kryer është dhuna ndaj një prostitute dhe grabitja.
Në muajin mars të këtij viti shqiptari kishte kryer marrëdhënie seksuale me prostitutën dhe më pas i kishte vënë thikën në fyt.
Të dy kishin qenë në makinë kur shqiptari kishte shprehur pakënaqësitë e tij ndaj shërbimeve seksuale të prostitutës dhe tarifës së lartë që ajo kishte.
Ai i kishte nxjerrë thikën duke e kërcënuar dhe më pas i kishte grabitur çantën dhe telefonin celular.
Më pas shqiptari e hodhi nga makina ndërkohë që ishte në lëvizje, duke i shkaktuar asaj disa plagë në trup.
E reja qëndroi 10 ditë e shtruar në spital dhe kur doli e denoncoi atë duke i dhënë policisë një përshkrim të detajuar të tij.
Karabinierët mund të identifikonin 49-vjeçarin falë këtij për shkrimi dhe seanca e tij gjyqësore pritet të mbahet në ditët në vijim.
Ndiq videon duke klikuar me posht…

More Info - Me shume....
Loading...
Shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja, shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv, tv shqiptar live, sport live, sporti shqiptar, lojrat e fundit, fito pare. ndeshje futballi, fitore e fundit, skedina sekreti. Australia news , Australia winner apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht, shqip greqisht, shqip al, shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare, shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2, shqiperi e mjera shqypni, shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe a abazi,vitamina a shqip,i recommend get fast, brand online safe us, cialis imp vitamina a shqip,i recommend get fast, brand online safe us, cialis impotence, buy dr fox, cheap daily, o meglio, back to back dosage, where to buy brand, best over counter, is covered by insurance, patent expiry canada, very good site cost of, where to buy in europe, how to get, buying in south korea, farmacias preci, how much does cost 2012, only for you pliis, vendita generico di, follow link next day uk, can you buy rite aid, uso cialis levitra, bar kaufen, acheter cialis et, pakistan, medical advice, buy softtabs, ou acheter pfizer, donne forum, online delivery, the best choice paypal, braucht man rezept, dose giusta, we like it cheap, only here low cost fast, enter site cheap online, wow generic drug, only here buying online, can i take with water izenz abgelaufen, herbal uk cheap,Makedonski vesti, Vesti Makedoniaja. Makedonski informacioa, informacia makedonija.

Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk September 13, 2017 1:52 pm ne Kurioz. ne link https://lajme.mk/?p=3179
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email info@ lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit