Home / Lajme / Zelanda e Re hyri në 2018 me fishekzjarrë spektakolar

Zelanda e Re hyri në 2018 me fishekzjarrë spektakolar

Zelanda e Re ka mirëpritur vitin e ri 2018 me një shfaqje spektakolare fishekzjarrësh nga Rrokaqielli i Auckland.
Fishekzjarrët shumëngjyrëshe shpërthyen mbi Auckland përderisa Zelanda e Re festoi si një nga vendet e para që hyri në vitin e ri.
Samoa ishte shteti i parë që hyri në vitin 2018 këtë mëngjes, një orë para Zelandës së Re. Sidnej dhe lindja e Australisë i lëshuan fishekzjarrët në ora 13:00
Tokio ka hyrë në vitin 2018 në ora 15:00, Pekini dhe Hong Kongu do të hyjnë në vitin e ri në ora 16:00, Dubai në orën 20:00, Nju Jorku në orën 5:00 të mëngjesit të 1 janarit 2017 dhe Los Anxhelos në ora 8:00

 

Zelanda e Re hyri në 2018 me fishekzjarrë spektakolar
Zelanda e Re hyri në 2018 me fishekzjarrë spektakolar
Dubai New Year – Viti i Ri ne Dubai qe po cmend te gjithe ![/caption]

 

More Info - Me shume....
Loading...
Shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja, shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv, tv shqiptar live, sport live, sporti shqiptar, lojrat e fundit, fito pare. ndeshje futballi, fitore e fundit, skedina sekreti. Australia news , Australia winner apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht, shqip greqisht, shqip al, shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare, shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2, shqiperi e mjera shqypni, shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe a abazi,vitamina a shqip,i recommend get fast, brand online safe us, cialis imp vitamina a shqip,i recommend get fast, brand online safe us, cialis impotence, buy dr fox, cheap daily, o meglio, back to back dosage, where to buy brand, best over counter, is covered by insurance, patent expiry canada, very good site cost of, where to buy in europe, how to get, buying in south korea, farmacias preci, how much does cost 2012, only for you pliis, vendita generico di, follow link next day uk, can you buy rite aid, uso cialis levitra, bar kaufen, acheter cialis et, pakistan, medical advice, buy softtabs, ou acheter pfizer, donne forum, online delivery, the best choice paypal, braucht man rezept, dose giusta, we like it cheap, only here low cost fast, enter site cheap online, wow generic drug, only here buying online, can i take with water izenz abgelaufen, herbal uk cheap,Makedonski vesti, Vesti Makedoniaja. Makedonski informacioa, informacia makedonija.

Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk December 31, 2017 4:09 pm ne Lajme. ne link http://lajme.mk/?p=4482
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email info@ lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit