I “mbulon” femrat me leke biznesmeni Samir Mane?

I “mbulon” femrat me leke biznesmeni Samir Mane?

Samir Mane është biznesmeni më i pasur në Shqipëri, i cili njihet njihet për investimet e suksesshme në vend.
Për disa vite me radhë, ai është renditur në krye të listës për pasurinë e tij. Por si i shpenzon paratë? Sonte Samir Mane ishte i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” në Tv Klan. Pyetja e njërit prej fëmijëve shkaktoi shumë të qeshura në sallë.

“Kur ikën në pube (lokal nate), a i mbulon femrat me lekë”?

Samir Mane: “Në fakt unë shkoj pak nëpër pube, po e kam shumë inat kur i hedhin lekët ashtu. Nuk e bëj kurrë”.

Alketa: “Një njeri që i provon me punë dhe me djersë, asnjëherë nuk i shpërdoron paratë ashtu që t’i hedhi. Tradita më kot që kemi ne shqiptarët, më falni që po e nënvizoj, është hedhja e parave në martesa. Kjo është gjëja më absurde dhe më e çuditshme që mund të ndodhë”.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 16, 2018 3:06 am ne Video. ne link https://lajme.mk/?p=107793
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit