TOYOTA RAV 4 / SAPO ARDHUR / 2007

TOYOTA RAV 4 -MOTORR 2.2 DIEZEL -KAMBIO MANUALE ME 6 MARSHE -TAPICERI LEKURE (SHUME E MBAJTUR ) -NAVI SYSTEM , KAMERA PARKIMI , AUX , BLUETOOTH , KARTE MEMORIE MP3 -START/STOP SYSTEM -KLIMA DIXHITALE -XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL NGA FABRIKA -SEDILJET ME NGROHJE DHE ME FRYERJE CFRYERJE SIPAS POZICIINIT TE TRUPIT . -GOMAT E REJA TE SAPO VENA NE GJERMANI !! *MAKINA DISPONON LIBER SHERBIMI * *KILOMETRA ORIGJINALE* *SUPER GJENDJE * *SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA * JAM GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !! CEL : 0682121347Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 13, 2018 9:54 am ne Njoftime. ne link https://lajme.mk/?p=105578
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit