Zone e Lire/ Pengu i aktorit Gezim Kruja (11.05.2018)

Ai është ndër aktorët që ka lënë gjurmë në historinë e artit shqiptar. Bëhet fjalë për aktorin Gëzim Kruja i cili pas daljes në pension nuk është ftuar për të luajtur në shfaqjet e Teatrit të Shkodrës. I ftuar sot në emisionin “Zonë e Lirë” Kruja e konfirmoi këtë pa i i munguar eleganca në të shprehur. “Atë që bën gol e lënë në stol” tha ai teksa shtoi se mes aktorëve ka xhelozi. Por gjithashtu ai tregoi edhe një peng për të cilin tha se e ka në mendje.
“Më ka mbetur në zemër dhe s’kam inatë askënd. Unë kam marë 4 tituj dhe s’kam “Nderin e Kombit” ”, tha aktori.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 15, 2018 12:19 am ne Video. ne link https://lajme.mk/?p=107429
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit