Afërdita Dreshaj dhe i fejuari realizojnë një set të veçantë fotografik para dasmës

TetovaSot
TetovaSot
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj këtë muaj kurorëzon dashurinë e saj me martesë, me hokeistin e njohur çek, Jakub Kindl. Ata do të organizojnë një dasmë madhështore në ShBA, ndërsa vetëm pak ditë i ndajnë nga dita e tyre e madhe. Çifti kanë realizuar së fundmi një set të veçantë fotografik para martesës. […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:39 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134886
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit