Bes Kallaku e Ermal Fejzullahu i këndojnë marihuanës (Video)

Ermal Fejzullahu dhe Bes Kallaku kanë bashkuar forcat në projektin e ri muzikor. Artistët kanë ardhur më ndryshe se zakonisht duke ironizuar në këngën e re të shoqëruar me videklip. “Daja” quhet kënga e dyshes ndërsa për tematikë ka marihuanën gjersa dyshja janë të veshur me veshje kombëtare. Projekti i tyre i ri, është tejet […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 3:25 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138142
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit