Beyonce dhe Jay Z mbushin sallatë me bileta falas

Bebe Rexha shfaqet tejet e lumtur, ka një arsye
Bebe Rexha shfaqet tejet e lumtur, ka një arsye
Ata bashkuan forcat për turneun në On The Run II. Por Beyonce dhe Jay Z janë goditur nga pretendimet se kanë dhënë bileta falas për të mbushur mijëra vende në turneun e tyre. Tifozët e muzikës në koncertin e tyre në Glasgoë raportua se atyre u ishin dhënë bileta falas për shfaqjen për shkak të […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:10 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=135022
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit