Drini Zeqo ndan momente nga ditëlindja, zbuloni moshën e moderatorit të njohur

Një ndër figurat publike të televizionit shqiptar, Drini Zeqo sot feston ditëlindjen dhe mesa duket festa ka nisur që në mesnatë.
I shoqëruar nga miq dhe të afërm, moderatori ka ndarë me ndjekësit e tij disa nga momentet e festës.
Ajo që bie në sy është torta e ditëlindjes e cila përshkruan më së miri Drinin. Një djalë i gjatë në mes i rrethuar nga veglat e palestrës.
“U rritëm’,- shkruan Drini në një nga fotot e publikuara.Për të gjithë kureshtarët moderatori i njohur bën 36 vjeç.

The post Drini Zeqo ndan momente nga ditëlindja, zbuloni moshën e moderatorit të njohur appeared first on Hapur.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 3:22 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138058
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit