E kush nuk do të donte një ftesë në darkën e Jennifer Lawrence!

Truku i thjeshtë që e bën maskarën tuaj të zgjatë më shumë – pavarësisht sa shumë është tharë
Truku i thjeshtë që e bën maskarën tuaj të zgjatë më shumë – pavarësisht sa shumë është tharë
Jennifer Lawrence ftoi për darkë një listë të gjatë të yjeve të Hollywood në shtëpinë e saj në New York City. Lista përfshinte një nga mikeshat e saj më të mira Emma Stone dhe gjithashtu Justin Theroux për të shijuar ushqime të përgatitura në mënyrë elegante në tarracën e apartamentit të saj. “Ata po kalonin […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:39 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134907
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit