Fejohet Pogba? E dashura me unazë në Francë-Danimarkë (Foto)

Me Francën të kualifikuar për në fazën e 1/8-ve, Paul Pogba duket se ja ka lejuar vetes pak romancë.

Dhe kjo konfirmohet nga e dashura e tij Maria Salaues, e cila ka shfaqur unazën në gisht, gjatë përballjes Francë-Danimarkë. Maria i zbukuroi ulëset e stadiumit, teksa u ul në krah të nënës së Pogut, Yeo në stadiumin Luzhniki të Moskës.

1 of 5


Bukuroshja 23-vjeçare boliviane në ndeshjen finale të Kupës së Botës për Les Bleus na ka konfirmuar se është fejuar me yllin e Manchester United.Dhe teksa ajo mundohej të ekspozonte sa më shumë unazën në gisht, fotografët u fokusuan totalisht tek Maria.

26 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 27, 2018 2:49 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141135
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit