FOTO/ Dekolteja e hapur, gati e nxjerr zbuluar Rihanën

Një fustan që shkëlqente dhe ndriçonte, i ka mjaftuar Rihanas për të treguar diçka më shumë. Në tapetin e kuq të “Ocean’s 8”, ylli i muzikës pop mbante veshur një fustan me dekolte të hapur dhe u fotografuar duke u përpjekur që të mos zbulonte shumë.

Megjithatë, 30-vjeçarja nuk është ndier shumë në siklet, pasi menjëherë është përpjekur të ruajë qetësinë.

<►>

The post FOTO/ Dekolteja e hapur, gati e nxjerr zbuluar Rihanën appeared first on Gazeta Shqiptare Online.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 4:03 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138195
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit