FOTO/ Gruaja zhvesh dashnoren e burrit në mes të rrugës, e lyen me spec djegës

Këto janë pamjet tronditëse kur grua xheloze ka zhveshur në mes të rrugës një tjetër femër, sepse mendonte se ishte e dashura e burrit të saj.

Pas e zhveshi gruaja e leu 30-vjeçaren me salcë peshku dhe spec djegës pluhur.

Giang Jun po punonte në parukerinë e saj në Thanh Hoa, Vietnam kur gruaja e zemëruar e sulmoi duke e akuzuar se kishte marrëdhënie me bashkëshortin e saj.

Gruaja raportohet se e kapi Giang nga flokët dhe e nxorri jashtë në rrugë përpara se ti shqyente rrobat e ta lyente me salcë peshku dhe spec djegës.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 4:02 pm ne Jeta. ne link https://lajme.mk/?p=138181
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit