FOTOT: 31 vjeçarja tregon format bombastike

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregojë format e saj bombastike.

Dhe këtë gjë Lauren Goodger e bëri teksa freskohej në një pishinë të martën.

E veshur me bikini të bardha 31 vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:09 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134994
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit