Françeska provokon në mes të Tiranës, shikoni si i jep biçikletës dhe … (FOTO)

Françeska Jaçe është një nga modelet më të përfolura dhe më sexy në rrjetet sociale.
Pozat e saj janë një tundim i vërtetë, për shkak të formave bombastike.

Këtë herë ajo është shfaqur duke pedaluar në rrugët e Tiranës. Por edhe pse e veshur me streçe ajo ka provokuar me të pasmet e saj duke i bërë fokus të kamerës.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 3:24 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=138109
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit