“Gjithë Eurovizioni në Shqipëri”, ja kush do ndezë përsëri Tiranën

Këngëtarja shqiptare që përfaqësoi Qipron në Eurovision dhe arriti të renditet në vendin e dytë do të vijë shumë shpejt me një koncert në Tiranë.

Eleni Foureira ka publikuar turneun e kësaj vere, ku ndër to është koncerti me 25 korrik në kryeqytet.

Ylli i hitit ‘Fuego’ do të ndezë publikun shqiptar me këngët e saj. Pas performancës së Rita Orës dhe Ermal Metës, kjo do jetë këngëtarja e tretë me famë botërore që do vizitojë Shqipërinë për të dhuruar performancat e saj.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 16, 2018 5:02 pm ne Video. ne link https://lajme.mk/?p=140112
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit