Hiret e Angela Martini “ndezin” Instagramin (Foto)

1 of 4

Zeshkania Anxhela Martini është një nga vajzat shqiptare më të ndjekura në Instagram dhe padyshim më seksi.

Ajo shpeshherë ekspozon në Instagram format e saj bombastike dhe luksin e shfrenuar, por ditën e sotme ka provokuar fansat me disa foto shumë “hot”.

In between North Island and Fregate Island #seychelles

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Kompleti i zi me lule që mban veshur nuk ia fsheh aspak hiret mahnitëse Anxhelas. Modelja shqiptare ka nxjerrë në pah gjoksin dhe këmbët e saj seksi.

26 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 27, 2018 2:50 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141164
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit