Iggy Azalea tërësisht nudo (FOTO+)

Nënlokja shqiptare, 73-vjeçare nga Shkupi shpallet “terroriste” dhe nuk mund të merr nënshtetësinë, Agim Nuhiu ende pa përgjigje!
Nënlokja shqiptare, 73-vjeçare nga Shkupi shpallet “terroriste” dhe nuk mund të merr nënshtetësinë, Agim Nuhiu ende pa përgjigje!
Ajo nuk turpërohet për të publikuar trupin e saj në foto të nxehta në llogarinë e saj në Instagram. Dhe tani Iggy Azalea ka postuar një foto krejtësisht nudo. Duke mos veshur asgjë përveq takave, reperja australiane, ka fillur kampanjën e re për modën onlinë, Fashion Nova.Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:10 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=135034
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit