Këshilla për flokë të thatë

GARET: Marrëveshja i hap rrugën Maqedonisë drejt NATO-s dhe BE-së
GARET: Marrëveshja i hap rrugën Maqedonisë drejt NATO-s dhe BE-së
Nëse bëni gjërat e duhura, është e lehtë që të keni flokë të lëmuar . Flokët e thatë janë problem për disa njerëz, nëse ju jeni një ndër ta, janë disa gjëra bazike që gjithnjë duhet t’i keni parasysh dhe t’i ndiqni. Mos i pastroni flokët shpesh Pastroni flokët tuaj disa herë në javë, në […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:10 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=135049
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit