Kida “shpërthen”, jo vetëm në muzikë (Foto)

1 of 8

Këngëtarja Kida është një ndër më të preferuarat e të rinjve si në Kosovë dhe në Shqipëri.

20-vjeçarja bukuroshe i ka magjepsur të gjithë me hitet “Ti” dhe “Bileta”, por ajo ka treguar se di të jetë “shpërthyese “ jo vetëm në muzikë.

Me një koleksion fotosh të postuar në Instagram nga pushimet e saj në Belek, Kida i ka “çmendur” fansat me format e ekspozuara.

26 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 27, 2018 2:50 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141155
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit