Komentuesi i thotë se kënga e re është dështim, Noizy nxehet keq: Ik se do zihemi…

Noizy ka publikuar këngën e re ‘Toto’ pjesë e klipit ka qenë dhe modelja sexy Oriola.
Por duket se jo të gjithë janë të kënaqur me punën e reperit. Një prej komentuesve e ka sulmuar se edhe pse u prit me padurim kjo këngë, rezultati ishte një dështim.

‘Ik se do zihemi o plak.’ i është kthyer reperi Komentuesit.

The post Komentuesi i thotë se kënga e re është dështim, Noizy nxehet keq: Ik se do zihemi… appeared first on Hapur.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 3:23 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138072
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit