Kupa e Botës: Maroku-Irani, publikohen formacionet zyrtare (Foto)

Maroku do të përballet me Iranin në ndeshjen e vlefshme për Grupin B Sot është dita e dytë e Kupës së Botës ‘Rusi 2018’, pak minuta më parë përfundoi ndeshja Uruguaji-Egjipti 1:0, ndërsa pas pak do të luhet ndeshja ndërmjet Marokut dhe Iranit, shkruan Periskopi. Në foton e mëposhtme mund t’i shihni formacionet zyrtare të […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 4:34 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138266
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit