Ky është destinacioni i Era Istrefit para Botërorit ‘Rusia 2018’

LSDM-ja, VMRO-së: Përmirësohu, mbështete të ardhmen e Maqedonisë!
LSDM-ja, VMRO-së: Përmirësohu, mbështete të ardhmen e Maqedonisë!
Nesër nisë Botërori ‘Russia 2018’ dhe Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam janë zërat kryesor të këngës. ‘Live it up’ do të jetë kënga që do ta hapë këtë kampionat ndërsa si projekt muzikor me videoklip është klikuar 17 milionë herë. E para fillimit të një suksesi tjetër të saj, Era Istrefi destinacion e […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:39 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134892
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit