Largimi i Lopeteguit, ja 2 kandidatët që pritet të marrin drejtimin e Spanjës

Pas shkarkimit të trajnerit të Spanjës, Julien Lopetegui 1 ditë para startit të Botërorit nga drejtuesit e Federatës së Futbollit, po mendohet për zëvendësuesin e tij.

Dy emrat e para që shihen si kandidatët e mundshëm për të marrë drejtimin e skuadrës iberike në këtë situatë emergjente janë trajneri i U-21, Alber Celades dhe drejtori sportiv Fernando Hierro.

Zgjimi më i bukur, modelja shfaq videon më të ëmbël
Zgjimi më i bukur, modelja shfaq videon më të ëmbël

Ndeshjen e parë në eventin më të rëndësishëm të globit, Spanja do ta luajë ditën e premte ndaj Portugalisë, teksa pritet me mjaft interes të mësohet kush do të jetë trajneri i ri që do të drejtojë këtë skuadër.

The post Largimi i Lopeteguit, ja 2 kandidatët që pritet të marrin drejtimin e Spanjës appeared first on Gazeta Shqiptare Online.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:09 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134999
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit