Marrëveshja për emrin do të nënshkruhet në territorin grek, dreka do të jetë në atë maqedonas

Marrëveshja midis Maqedonisë dhe Greqisë do të nënshkruhet në Prespë në territorin grek, ndërsa më pas do të pasojë një drekë në territorin e Maqedonisë, mëson korrespondentja e MIA-s nga Athina. Një pjesë e mediave greke sot në mëngjes publikuan se marrëveshja do të nënshkruhet në Prespë në Maqedoni, një pjesë tjetër konfirmojnë se nënshkrimet […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 3:25 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138151
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit