Mos Demi! Sërish bombastike (Foto)

1 of 8

Demi Rose edhe një herë ka treguar fizikun e saj fenomenal, teksa ajo fotografohej me një body të bardhë në Ibiza.

Zeshkania me forma seksi edhe njëherë u sigurua se të gjithë sytë në vendpushimin luksoz në Ibiza ishin mbi hiret e saj bombastike.

Rrjeta e “peshkut” që i mbulonte gjoksin nuk mund t’ia fshihte atë plotësisht nga sytë kuriozë dhe të pasmet “shpërthyen” sheshit për t’i çmendur fansat në Instagram.

26 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 27, 2018 2:50 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141145
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit