Naomi Campbell, mbretëreshë mbrëmje

Që të bëheni femër afariste: A ekziston rrugë e shkurtër deri te suksesi?
Që të bëheni femër afariste: A ekziston rrugë e shkurtër deri te suksesi?
Ajo është anëtare e elitës së modës. Dhe Naomi Campbell ka treguar një shfaqje elegantë kur ajo arriti në Fragrance Foundation Awards në New York të martën në mbrëmje. Supermodelja britaneze, 48 vjeqare festoj me një fustan të shkëlqyeshëm në ngjarjen e mbajtur në Lincoln Center.Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:10 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=135028
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit