Nicki Minaj sjell albumin e saj të titulluar “Queen”

Nicki Minaj njoftoi në Instagram Live për lansimit e albumit të sa “Queen”i cili është dashur të lansohet më 15 qershor por tani është shtyrë deri me 10 gusht.

“Unë vetë mendoj që albumi duhet të lansohet me 10 gusht.Me të vërtetë jam shumë e emocionuar dhe unë dua të filloj tani një numërim zyrtar”, deklaroi 35- vjeçarja gjatë një postimi në llogarinë e saj Instagram Live. Ajo shtoi se ajo dëshiron të bëjë gjëra ndryshe kësaj radhe.

#PressPlay Looks like #NickiMinaj has decided to push her album back to #August!

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on

Rap-artisëja Nicki pasoi një postim që konfirmon datën e lëshimit të albumit të saj të ri duke shkruar “8 | 10 | 18 #Queen”. Ajo njoftoi gjithashtu planet e saj për të organizuar një tjetër bursë të medias sociale, siq bëri majin e kaluar kur ajo ofroi një burs falas për të paguar shpenzimet e kolegjit për tifozët e saj./Kosova.info./Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:49 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134964
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit