Pse është e rrezikshme të bëni dush gjatë vetëtimës

Qeveria tregon si do të përkthehet shqip emri “Republika Severna Makedonija”
Qeveria tregon si do të përkthehet shqip emri “Republika Severna Makedonija”
Nëse jeni nga ata njerëz që kujdesen që gjatë vetëtimave dhe stuhive t’i fikni të gjitha pajisjet elektrike, atëherë jeni në rrugën e duhur. Gjatë vetëtimës është e rëndësishme që të siguroheni se merrni masat e duhura për sigurinë tuaj. Në rastet më të rënda, stuhitë mund të jenë edhe fatale, dhe gjithashtu shtëpitë jo […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:39 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134916
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit