Publikohet letra/ Rama mesazh dibranëve: Kush më ka telendisur me sharje e tallje për Rrugën e Arbrit…

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një letër të shkruar me dorë në Facebook, të cilën e ka fshirë sërish. “BalkanWeb” ka arritur të kapë në moment letrën publikuar nga kryeministri, me anë të së cilës i drejtohet dibraneve që sipas tij e kanë sharë për Rrugën e Arbrit.

“Çdo dibran që më ka telendisur në Facebook me sharje dhe tallje për Rrugën e Arbrit i ka hallall të gjitha po erdhi të dielën në Peshkopi (ora 10:30) ose në Klos (Ora 12:00) për fillimin e punimeve të pritura për 100 vjet. Fjalët mbrapsht kush nuk çon të paktën një buzëqeshje në Fb në pamundësi për të ardhur”– shkruhet në letrën e postuar nga kryeministri Rama në Facebook të cilën e ka shoqëruar në fund me një ikonë buzëqeshjesh./ BW

The post Publikohet letra/ Rama mesazh dibranëve: Kush më ka telendisur me sharje e tallje për Rrugën e Arbrit… appeared first on Hapur.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 3:23 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138065
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit