“Qan shumë shpejt kur…”, nëna i zbulon sekretet Ronaldos: Do doja të kthehej te Mançesteri

Portugalia do të përballet sot me Spanjën në orën 20:00, në supersfidën e Grupit B. E gjithë vëmendja do të jetë ylli portugez, i cili është dhe fituesi aktual i topit të artë, si dhe fituesi i Ligës së Kampionëve.

Nëna e Ronaldos, Dolores Aveiro, në prag të sfidës së sotme ka rrëfyer rrugët e djalit të tij. Në një intervistë për “Le Parisien” ka treguar se 33-vjeçari qan shumë lehtë, ndërsa ka shprehur gjithashtu dëshirën që Ronaldo të kthehej te Mançesteri.

“Djali im qan shumë lehtë. Nëse ka një mik në shtëpi që ka një problem familjar ose një sëmundje, ose kur sheh në raporte televizive fëmijë që vuajnë, lotët i vijnë shpejt. Ai kurrë nuk më ka bërë të trishtuar, gjithmonë më ka dhënë shumë gëzime, sepse ka fituar shumë gjëra. Do të doja që të kthehej në Manchester”.

The post “Qan shumë shpejt kur…”, nëna i zbulon sekretet Ronaldos: Do doja të kthehej te Mançesteri appeared first on Gazeta Shqiptare Online.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 4:03 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138189
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit