Që të bëheni femër afariste: A ekziston rrugë e shkurtër deri te suksesi?

Beyonce dhe Jay Z mbushin sallatë me bileta falas
Beyonce dhe Jay Z mbushin sallatë me bileta falas
Gjithnjë e më shumë femra po kanë tendencë që të bëhen të suksesshme në punën me të cilën merren. Mirëpo, kjo aspak nuk është e lehtë. Suksesi nuk ndodh as shpejt as lehtë, por është produkt i punës shumëvjeçare dhe të mundimshme. Revista “Elle” ka bashkuar këshillat e femrave të cilat kanë kaluar rrugë me […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:10 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=135025
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit