Rita Ora nuk e ka ndërmend të ndalet, tërheqëse në New York

TetovaSot
TetovaSot
Ajo është duke e shijuar një udhëtim në New York. Pas një shëtitje me shumë stil në ngjarjen e TrevorLive të hënën në mbrëmje, Rita Ora ka tërhequr të gjithë përsëri të mrtën në Fragrance Foundation Awards. Këngëtarja britanike, 27 vjeqare është paraqitur me një fustan të verdhë dhe flokët e saj ngjyrë rozë dhe […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:09 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=135010
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit