Sonte derbi iberik, Ronaldo përballë Sergio Ramos

Në ditën e dytë të kampionatit botëror, vjen edhe një prej sfidave më të bukura për të gjithë dashamirësit e futbollit. Derbi iberik do të zhvillohet sonte në orën 20:00, ku Spanja dhe Portugalia do të kërkojnë fitoren e parë. Ndeshja premton spektakël, pasi në fushë janë një prej favoritëve për të fituar kompeticioni, dhe […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 3:25 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138133
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit