Tifozja seksi e Danimarkës “çmend” rrjetin (Foto)

Përballja e fundit në Grupin C mes Francës dhe Danimarkës ishte ndoshta ndeshja më e mërzitshme e Botërorit Rusi 2018.

Në 90 minuta u pa një qetësi e pazakontë në fushë, ndërsa në tribuna fansat e të dy kombëtareve fërshëllyen idhujt e tyre për golat dhe spektaklin e munguar.

1 of 3
Duket se e vetmja gjë e bukur në këtë ndeshje janë fotot e kësaj tifoze seksi të ekipit të Danimarkës, e cila tashmë ka pushtuar rrjetet sociale.

Emri i vajzës bionde me sy të gjelbër dhe forma fizike mbresëlënëse nuk dihet, por të gjithë “janë dashuruar” pas saj në internet.

26 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 27, 2018 2:49 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141127
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit