Truku i thjeshtë që e bën maskarën tuaj të zgjatë më shumë – pavarësisht sa shumë është tharë

SHPRESOJM SE TURQIA DO TREGOJ SIONIZMIT VIJAT E KUQE !
SHPRESOJM SE TURQIA DO TREGOJ SIONIZMIT VIJAT E KUQE !
Një eksperte e bukurisë ka zbuluar mënyrën se si mund ta shfrytëzoni në maksimum maskarën tuaj. Truku i mëposhtëm merr kohë vetëm 60 sekonda dhe garanton që e tërë maskara do t’ju del nga tubi kur të thahet. Sipas Sarah Seigel, problemi më i zakonshëm me maskara është tharja. Duke shkruar për Popsugar, Sarah ka thënë […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:39 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134904
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit