VIDEO: Forca të mbinatyrshme?! Momenti kur dera e frigoriferit dhe lavatriçes hapet vetë

Një çift nga Manchesteri pretendon se në shtëpinë e tyre ka forca të mbinatyrshme.

Dhe për ta vërtetuar këtë çifti instaloi një kamera në shtëpi e cila ka filmuar ngjarje të çuditshme.

Pamjet e frikshme kanë kapur momentin ku dera e frigoriferit dhe lavatriçes së tyre hapen vetë në mënyrë të papritur. (TemA)Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 3:23 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138092
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit