Video, Të gjitha akuzat që Robert Ndrenika i bëri Kryeministrit Edi Rama në Studio e Hapur

Shembja e Teatrit Kombëtar/ Fuga: Ta prishim apo mos ta prishim, kur teatri është prishur!
Shembja e Teatrit Kombëtar/ Fuga: Ta prishim apo mos ta prishim, kur teatri është prishur!
Aktori i mirënjohur nuk i kurseu aspak akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama gjatë një lidhjeje telefonike në Studio e Hapur ku po diskutohej mbi Teatrin Kombëtar me aktorin Mirush Kabashi. Ndrenika tha se është ndjerë i fyer nga Rama kur pak kohë më parë i refuzoi fjalën në prezantimin e projektit të ri të teatrit. Tërthorazi Ndrenika e quajti Ramën një aktor të patalentuar, dhe kujtori akuzat që i janë bërë kur erdhi nga Parisi. Ndrenika gjithashtu i kujtoi Ambasadorit Lu se peshqit e mëdhenj i ka para syve.

The post Video, Të gjitha akuzat që Robert Ndrenika i bëri Kryeministrit Edi Rama në Studio e Hapur appeared first on Hapur.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:48 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134950
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit