Zgjimi më i bukur, modelja shfaq videon më të ëmbël

Ajo ka preferuar që gjithmonë që jetën e saj ta ndajë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’. Qofshin këto net pa gjumë apo ankesa të një nëne të re, Emina Cunmulaj është modelja shqiptare me famë botërore, e cila nuk heziton të jetë e pranishme pothuajse çdo orë të ditës në ‘Instagram’.

gsh
gsh

Sa e vështirë, por edhe sfidë është të jesh nënë e dy vogëlusheve, një 3-vjeçare dhe një të sapolindur. Pavarësisht gjithë problemeve dhe netëve pa gjumë, ajo ndan me ndjekësit edhe momente që janë sa 1000 fjalë. S’ka zgjim më të bukur për vogëlushen Mia Soraya sesa zëri i nënës. Videoja ku Emina shfaq vogëlushen teksa e zgjon nga gjumi është një ndër videot më të ëmbla të saj. Sa e vështirë, por e shenjtë është të sjellësh një engjëll në jetë dhe të bëhesh nënë!

The post Zgjimi më i bukur, modelja shfaq videon më të ëmbël appeared first on Gazeta Shqiptare Online.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:09 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134996
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit