http://www.insajderi.com/showbiz/feed/

50 mijë komente në një postim detyrojnë Encën të publikojë këngën e re

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka dëshmuar edhe një herë përse është “Mbretëresha” e Instagramit në estradën shqiptare.

Në një postim në mbrëmjen e së mërkurës, Enca ishte zotuar se nëse merr 50 mijë komente nga fansat e saj në atë video për 24 orë, atëherë ajo do të publikojë këngën e re “Rendez Vouz”.

Pas vetëm 18 orësh ky postim ka tejkaluar shifrën e 50 mijë komenteve dhe këngëtarja në një postim të ri në InstaStory ka deklaruar se për një javë do të përmbushë zotimin, përndryshe do të marrë një dënim.

“Dua” është kënga e fundit e Encës, e publikuar në mars të këtij viti.

Enca ka në Instagram 1.8 milion ndjekës.

The post 50 mijë komente në një postim detyrojnë Encën të publikojë këngën e re appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:15 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141442
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit