http://www.insajderi.com/showbiz/feed/

Aktorja e famshme që nuk ka rrjete sociale – kjo është arsyeja

Ema Stone është figura që Elle Magazine ka zgjedhur për numrin e muajit shtator të këtij viti dhe revista publikohet me 28 gusht.

Aktorja 29 vjeçare, ka folur edhe për faktin që nuk ka asnjë llogari personale në rrjetet sociale dhe çfarë thotë ajo është e habitshme.

“Mendoj se të pasurit e rrjeteve sociale s’do të ishte gjë pozitive për mua. Nëse njerëzit arrijnë ta durojnë e përballojnë gjithçka që thuhet në rrjetet sociale për ta, atëherë bravo iu qoftë”, ka thënë ylli i filmit LA LA Land për revistën Elle.

The post Aktorja e famshme që nuk ka rrjete sociale – kjo është arsyeja appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:15 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141449
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

One comment

  1. Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.