http://www.insajderi.com/lajme/feed/

Depo armësh në shtëpi

Një person është arrestuar në Klinë, pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar një AK-47 me nëntë fishek të kalibrit 7.62 mm, një revole, një shkorpion, nja pushke gjuetie, 49 fishek të kalibrave të ndryshëm dhe një shufër metalike.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

The post Depo armësh në shtëpi appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:12 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=141413
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit