http://www.insajderi.com/lajme/feed/

“Edi Rama udhëtoi me helikopter nga Vlora në Himarë, për të ngrënë drekë”

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, për një drekë nga Vlora në Himarë, ka ndërmarrë rrugën më të shkurtër – atë me helikopter. Denoncimin në publik për këtë gjë e ka bërë Partia Demokratike, duke e quajtur menduri veprimin e kryeministrit shqiptar.

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Edi Paloka, ka postuar në rrjetet sociale videon, teksa shihet një helikopter duke lëvizur, e që Paloka thotë se në të ka qenë vetë Rama, duke shkuar për drekë në Himarë.

“Cmenduria dhe paturpësia e këtij kryeministri ka arritur kulmin; me helikopter dhe nga Vlora deri në Himarë për një drekë…Këto janë pamjet e helikopterit që sipas pushuesve në Himarë ka sjellë Ramën sa për një drekë dhe e ka kthyer përseri. Helikopteri është i njejti që është filmuar duke u ngritur nga vila e Ramës pak ditë me parë”, ka shkruar Paloka.

Cmenduria dhe paturpesia e ketij kryeministri ka arritur kulmin; me helikopter dhe nga Vlora deri ne Himare per nje dreke…Keto jane pamjet e helikopterit qe sipas pushuesve ne Himare ka sjelle Ramen sa per nje dreke dhe e ka kthyer perseri.Helikopteri eshte i njejti qe eshte filmuar duke u ngritur nga vila e Rames pak dite me pare.

Posted by Edi Paloka on Saturday, 18 August 2018

The post “Edi Rama udhëtoi me helikopter nga Vlora në Himarë, për të ngrënë drekë” appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:12 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=141411
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit