http://www.insajderi.com/showbiz/feed/

Kjo është kënga e re për Prishtinalit

Nush dhe Klepto kanë sjellë këngën e tyre me të re që ka të bëj me Prishtinën

Prishtina ka tifozërinë më të flaktë në Kosovë dhe këta janë pa dyshim Plisat.

Por, kësaj radhe janë dy reperët NUSH dhe Klepto nga TBA që kanë sjell një këngë që i kushtohet pikërisht Plisave dhe prishtinalive.

Në këtë këngë mund të shihni edhe pamje nga perspektiva të ndryshme të stadiumit të porsarinovuar, “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

“Prishtinalit” është një këngë e punuar me lirikë të NUSH dhe Klepto kurse prodhimi i këngës është bërë nga TorchMusic.

The post Kjo është kënga e re për Prishtinalit appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:15 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141443
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

One comment

  1. Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.