Mësuesi 57 vjeç i vjetër, por yll i Instagramit

Irvin Randle (57) është dëshmi e gjallë se vitet nuk mund të jenë pengesë për lumturi dhe sukses. Ky burrë plotë sharmë nga Teksasi i cili momentalisht po i tërheqë femrat nga gjithë bota nëpërmes të Internetit, është i njohur si “MrStealUrGrandpa”. Nëse gjykojmë sipas dukjes së tij në Instagram, ky burrë po pushton me paraqitjen e tij.

Pushimet e nxehta të Dua Lipës me të dashurin në Turqi
Pushimet e nxehta të Dua Lipës me të dashurin në Turqi

Me vizita të shpeshta në fitness e mbanë trupin dhe rrezaton me vetëbesim dhe sharmin mashkullor. Kudo që të paraqitet, në restorant apo në plazh, kryesisht është i rrethuar me femra.

Pushimet e nxehta të Dua Lipës me të dashurin në Turqi
Pushimet e nxehta të Dua Lipës me të dashurin në Turqi

Në Instagram, Irvin rregullisht i përgjigjet përshëndetjeve të adhurueseve të tij dhe nuk fshehë dashurinë e tij për akullore të çokollatës. Gjithashtu rregullisht i këshillon meshkujt më të rinj të ushtrojnë, por edhe të sillen si xhentëlmenë.

Pushimet e nxehta të Dua Lipës me të dashurin në Turqi
Pushimet e nxehta të Dua Lipës me të dashurin në Turqi

Irvin posedon diplomë universiteti dhe me profesion është mësues, por moda është dashuria e tij më e madhe. U paraqitë nëpër faqet e shumë revistave. Është i martuar dhe ka dy nipër./Insajderi.com.

The post Mësuesi 57 vjeç i vjetër, por yll i Instagramit appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:16 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141457
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

One comment

  1. Like!! Really appreciate you sharing this blog post.Really thank you! Keep writing.