Moti sot, me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e dobët në pjesën verilindore të vendit.Temperatura do të lëvizin prej 21 deri më 34 gradë, ndërsa indeksi UV do të jetë 8.

Në Shkup mot i ngjashëm me temperaturë prej 19 deri 33 gradë Celsius.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 5, 2018 8:28 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=141284
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit