Pas divorcit Johnny Depp po përballet me një vështirësi tjetër

Ylli i Hollivudit aktori Johnny Depp, që nga ndarja me aktoren Amber Hard, po vazhdon të ketë momente mjaft të vështira në jetën e tij.

Ndarja nga aktorja vitin e kaluar, ishte një divorc mjaft i vështirë i cili ka pasuar me dhimbje të mëdha dashurie, por edhe në përditshmërinë e aktorit në lidhje me skenën e filmit.

Sipas CNN Turk, “Global Road Entertainment” vendosi të tërheqë filmin biografik “City of Lies” me Johnny Depp nga shfaqja e cila pritej të bëhej më 7 shtator në kinema në Shtetet e Bashkuara.

Arsyeja për vendimin e tërheqjes nga shfaqja, është se Johnny Depp po lufton me një punonjës mjaft të vendosur dhe emri i tij është i përfshirë në dhunë.

Rita Ora sjell një video përmbledhëse nga koncertet e fundit
Rita Ora sjell një video përmbledhëse nga koncertet e fundit

The post Pas divorcit Johnny Depp po përballet me një vështirësi tjetër appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:16 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141463
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

One comment

  1. Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.